Sklep stacjonarny

CENTRALA ORTEN
Hurtownia elektrotechniczna
ul. Wysoka 9, 90-023 Łódź
tel. 42 677 10 50
fax. 42 677 10 60
e-mail: orten@orten.com.pl

Godziny otwarcia:
pon.-pt. 8.00 – 16.00

kontakt

Sklep internetowy

Zakupy w sklepie internetowym
wygodne płatności internetowe
przelew tradycyjny na konto
odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym w Łodzi
wysyłka za pobraniem,kurier

zobacz więcej

O nas

Jesteśmy największą hurtownią w regionie łódzkim oferującą produkty i usługi niezbędne do wykonania instalacji elektrycznych. Działamy na rynku polskim od 1990 roku. Nasza oferta obejmuje ponad 25 000 produktów dostępnych w naszym sklepie stacjonarnym, internetowym lub na zamówienie.

W naszym asortymencie znajdą Państwo min. kable elektryczne, przewody elektryczne, osprzęt oświetleniowy, osprzęt elektroniczny, aparatura modułowa, oświetlenie. Pełna oferta dostępna jest w naszym sklepie internetowym oraz w siedzibie firmy.

Jesteśmy przedstawicielem wszystkich liczących się krajowych i światowych producentów branży elektrotechnicznej. Ich oferta jest u nas stale uzupełniana o wszelkie wprowadzane na rynek nowości. W celu uatrakcyjnienia naszej oferty wciąż poszukujemy nowych dostawców oferujących nowatorskie rozwiązania techniczne i wyroby.

Wraz z rozwojem gospodarki nasza firma pozyskiwała nowych Klientów i wprowadzała nowe grupy produktów. Z czasem wprowadziliśmy system zarządzania jakością ISO 9001:2000 i sprzedaż za pomocą sklepu internetowego.Osiągnięcia

Nasze działania branżowe i dynamiczny rozwój zostały docenione przez redakcję dziennika „Puls Biznesu” w postaci nadania nam tytułu „Gazeli Biznesu 2002”.

Zostaliśmy również uhonorowani: Dyplomem Włóczni Jaćwingów za promowanie nowoczesnych technologii oraz Medalem Wstęgi Niemna za innowacyjność i nowoczesne technologie.

Od roku 1994 bierzemy czynny udział w wystawach i targach branżowych w kraju, a od 2000 roku również za granicą.

ORTEN Sp. z o.o. www.crefo.plSklepy stacjonarne:

Od października 2001 roku zapraszamy naszych Klientów do nowego obiektu mieszczącego się w

Łodzi: ul. Wysoka 9, 90-023 Łódź  

Klientów spoza Łodzi zapraszamy do naszego oddziału w:

Dąbrowie Górniczej: ul. Łączna 20, 41-303 Dąbrowa Górnicza

Wieloletnie doświadczenie w branży elektrotechnicznej gwarantuje najwyższą jakość świadczonych przez nas usług i oferowanych produktów.

Zapraszamy do współpracy!

Nasi partnerzy: